משרד עורכי דין לרשלנות רפואית

במדינת ישראל, מוגשות מדי שנה לערכאות המשפטיות השונות, כמות אדירה של תביעות בגין רשלנות רפואית נגד המוסד הרפואי ו/או הצוות הרפואי, אשר הולכת וגדלה משנה לשנה. זאת, באמצעות סיוע וייצוג של משרד עורכי דין לרשלנות רפואית.

מדובר בתחום משפטי חשוב, מתפתח ודינמי, שהולך וצובר תאוצה רבה ובהתאם עולה גם הדרישה לייצוג משפטי מקצועי ומיומן של משרד עורכי דין רשלנות רפואית. נושא הרשלנות הרפואית הינו רחב ומוסדר בדברי חקיקה שונים, לרבות פקודת הנזיקין [נוסח חדש], פקודת הרופאים (נוסח חדש), תשל”ז – 1976, חוק זכויות החולה, תשנ”ו – 1996 ועוד. מכאן, משרד עורכי דין לרשלנות רפואית חייב להיות בעל מומחיות ספציפית, מקצועיות ולגלות בקיאות בחוקים ובפסיקה.

כמו כן, מאחר ומדובר בנושאים רגישים ובעלי השלכה ישירה ומשמעותית על חיי הנפגעים ובני משפחותיהם, על משרד עורך דין רשלנות רפואית לאזן כל העת בין השירות המשפטי מקצועי לבין היחס האנושי והליווי האישי של ציבור הלקוחות.

משרד עורך דין רשלנות רפואית

משרד עורכי דין רשלנות רפואית בקיא ומנוסה, הוא בעל הידע והכלים הדרושים על מנת לבדוק ולאבחן האם מדובר במקרה של רשלנות רפואית, האם הנזק נגרם כתוצאה ממנו ואם מומלץ לתבוע. ניהול ההליך המשפטי על ידי משרד עורכי דין לרשלנות רפואית מתחיל בפגישת ייעוץ של הלקוח אצל משרד עורך דין רשלנות רפואית. לאחר הבנת נסיבות המקרה ובדיקת כלל החומר הרפואי, צוות משרד עורכי דין לרשלנות רפואית פונה להתייעצות עם רופאים מומחים בתחום הרלבנטי, בוחן את הסיכויים בתיק ומגבש דרך פעולה מומלצת טובה, לפיה יש לפעול.

משרד עורכי דין רשלנות רפואית

עו”ד אלי פיס, הינו עורך דין רשלנות רפואית ובעל משרד עורכי דין לרשלנות רפואית מצליח ואיכותי, בעל ניסיון רב בייצוג של תובעים ו/או בני משפחותיהם בתיקי רשלנות רפואית מורכבים נגד בית החולים, הצוות הרפואי, קופת החולים ועוד, במקרים של רשלנות במהלך הריון ולידה, טיפולי שיניים, ניתוחים פלסטיים, איבחון לקוי של מחלות קשות, רשלנות במהלך שהות במוסד הרפואי וכן הלאה. זאת, תוך ליווי אישי צמוד בכל שלבי ההליך וסיוע של מיטב הרופאים המומחים בארץ.

עורך דין רשלנות רפואית

במקרה בו אתם או היקרים לכם נפגעתם כתוצאה מרשלנות רפואית, אנא פנו אל עו”ד אלי פיס וצוות משרד עורכי דין לרשלנות רפואית, אשר יסייעו לכם במימוש זכויותיכם וקבלת הפיצוי המקסימלי בגין כל הנזקים שנגרמו לכם מהמקרה.

התחל להקליד ולחץ אנטר לחיפוש

Accessibility
יעוץ ראשוני ללא התחייבות