עו”ד אובדן כושר עבודה במרכז

אנשים רבים נזקקים במהלך חייהם לסיוע מקצועי של עו”ד אובדן כושר עבודה במרכז הארץ וביתר האזורים, כאשר הם מגיעים לסיטואציה לפיה בעקבות תאונה, פגיעה או מחלה כלשהי, הם לא יכולים לעבוד, למשך זמן זמני או ארוך. בהרבה מצבים, פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה יכולה להציל אותם מבחינה כלכלית וזהו השלב בו הם יוצרים קשר עם עו”ד אובדן כושר עבודה בגבעתיים או עו”ד אובדן כושר עבודה בבני ברק, לפי מקום מגוריהם ומבררים מהן הזכויות המגיעות להם בהתאם לנסיבות המקרה. עו”ד אלי פיס הינו עו”ד אובדן כושר עבודה במרכז, מנוסה ומקצועי, המתמחה בייצוג מבוטחים, שאיבדו את יכולתם להתפרנס, מול חברות הביטוח השונות.

עו”ד אובדן כושר עבודה בבני ברק

עו”ד אובדן כושר עבודה במרכז העוסק בתחום בצורה יומיומית, בקיא בכך שזהו רכיב המופיע במסגרת פוליסת ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מנהלים או קרן פנסיה ומעניק למבוטח תגמול כספי חודשי, בכפוף לעמידה בקריטריונים המפורטים בפוליסת הביטוח. לרוב, סכום התשלום מסוכם מראש ומצוין באופן מפורש בפוליסה הספציפית, לחילופין הוא מהווה 75% מהשכר החודשי של המבוטח, לפי הסכום הנמוך מהשניים.

כחלק ממילוי תפקידו, נדרש עו”ד אובדן כושר עבודה בבני ברק או עו”ד כושר עבודה בגבעתיים, רמת גן וערים נוספות, להגיש לחברת הביטוח תביעה משפטית בגין אובדן כושר עבודה מלא או חלקי, הנובע מתאונה או מחלה של העובד (המבוטח).

עו”ד אובדן כושר עבודה בגבעתיים

עו”ד אובדן כושר עבודה במרכז או עו”ד אובדן כושר עבודה בגבעתיים לדוגמה, הנשאל לגבי חשיבות עריכת הביטוח, מסביר ללקוחותיו שהפוליסה נועדה להעניק פיצוי כספי בשל אובדן הפרנסה בשל פגיעה בתפקוד.

אולם, עו”ד אובדן כושר עבודה במרכז, שצבר ניסיון בתחום, יודע גם שפעמים רבות חברות הביטוח דוחות את התביעות מנימוקים שונים, בהם אי גילוי פרטים על המצב הבריאותי, אי עמידה בתנאי הפוליסה וכן הלאה. כך, קורה מצב מצער שבו, למרות שהמבוטח שילם כל חייו את הפרמיה, ברגע האמת חברת הביטוח מנסה להתנער מחובתה לשלם לו את התגמולים ומערימה קשיים ובירוקרטיות.

עו”ד אובדן כושר עבודה ברמת גן

אם אתם עומדים בסיטואציה שבה איבדתם את כושר עבודתכם או שחברת הביטוח דחתה את בקשתכם לקבלת התגמולים, פנו בהקדם אל עו”ד אלי פיס – עו”ד אובדן כושר עבודה במרכז, בעל ניסיון וידע משפטי, הדרושים לערעור על עמדת חברת הביטוח ומימוש זכויותיכם כחוק.

התחל להקליד ולחץ אנטר לחיפוש

Accessibility
יעוץ ראשוני ללא התחייבות