אודות

עו”ד אסף פילצקי

עו”ד אלי פיס

 אודותינו-אלי פיס, משרד עורכי דין

שירותיו של עורך דין מקצועי, בעל ניסיון ותחום התמחות, יכולים לשנות את המציאות עבור אנשים רבים. משרדנו  נמצא כאן בדיוק לשם כך, ועל מנת לסייע לכלל הציבור להתמודד מול אתגרים וסוגיות משפטיות בתחום נזקי הגוף והביטוח, על כל המשתמע מכך.

 אנחנו כאן בשבילכם!
לא פעם, אנו שומעים על אנשים שמוותרים על מימוש זכויותיהם ואינם מגישים תביעות בגין נזקי גוף ונפש. מטרתנו, היא לשנות מציאות זו, ולסייע לכל אזרח לקבל ולממש את זכויותיו על פי חוק. אנו עושים כל הנדרש על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו להישאר רגועים מול הליכים ביורוקרטים אלו שמהם הם חוששים כל כך, ולדעת שכל הקשור בתביעתם מטופל על הצד הטוב ביותר, עד למימוש מלא של זכויותיהם, ללא טרחה והתעסקות מצדם, העלולה להיות מתישה.

 התמחות בנזקי הגוף והביטוח
תחום התמקצעות מאפשר לבעל מקצוע לתת את השירות הטוב ביותר בתחומו. עורך דין אלי פיס, בעל ניסיון של שנים והתמקצעות בתחום נזקי הגוף והביטוח בלבד במשרדים המובלים בישראל. ניסיון זה, הופך את השירות למקצועי ומכסה את כל הסוגיות הקשורות בתביעות על סוגיהם בתחום.

תחום דיני הנזיקין, הוא תחום מורכב הכולל דינים וחוקים, אשר יש להכירם לעומק על מנת לסייע ללקוח לממש את זכויותיו. כחלק מכך, אנו מציעים שירות מקצועי, אישי ואמין בכל הקשור בטיפול בנזקי גוף עקב תאונות דרכים, נזקי גוף בעקבות מפגעים, תאונות עבודה וכל הקשור בדיני ביטוח ותביעות פוליסת ביטוח החל מתביעות סיעוד, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, נכות מתאונה ועד לייצוג מלא מול המוסדות והרשויות, כגון ביטוח לאומי ורשויות המס.

 על בחירת עורך דין לא מתפשרים!
מאחר וקיימים בשוק משרדי עריכת דין רבים, חשוב לבצע בחירה מוקפדת ואחראית. על מנת שהתיק שלכם יטופל כראוי אתם זקוקים למשרד אמין, זמין, מקצועי ומנוסה. ייחודו של משרדנו, הוא במה שנקרא “one men show”. בשונה ממשרדים רבים ואחרים, השירות של משרדנו הוא ייחודי, בכך שכל תיק שמגיע למשרדנו מטופל באופן אישי בתיק של כל אחד מלקוחותינו, מבלי להעביר את התיק בין עורכי דין שונים. המשרד מציע שירות זמין ונגיש ללקוחת ויחד עם זאת, ללא פשרות כאשר צוות בכיר של רופאים מומחים מלווה את כל התהליך.

החיים הם לא עסק מסובך מדי. עד שקורה אסון. אף אחד לא צריך “קצת” את חברת הביטוח שלו: או שאתם לא צריכים אותה בכלל, או שאתם צריכים אותה עכשיו! דחוף! מייד! אבל אתם יודעים איך זה: צריכים לחוד ומציאות לחוד. בשביל זה אנחנו כאן על מנת לסייע לכם לממש את כל הזכויות שמגיעות לכם! אתם לא לבד, אנחנו אתכם, הנכם מוזמנים לפגישה ייעוץ ללא כל התחייבות ואנו נעריך את סיכוי תביעתכם.

התחל להקליד ולחץ אנטר לחיפוש

Accessibility
Call Now Buttonיעוץ ראשוני ללא התחייבות