נזקי גוף

דיני הנזיקין עניינם הוא ככלל הסדרת פיצוי כספי בין מעוויל (הפוגע) לבין הנפגע בגין עוולות שגרמו לפגיעות רכוש גוף ו/או נפש.

ישנם שורה של מצבים בהם נגרם נזק לאדם, בין אם לגופו ובין אם לנפשו בגינם מבקש הנפגע פיצוי מהמזיק, לדוגמא מצבים בהם נפגע אדם כתוצאה של מדרכה ו/או מדרכות לא תקינות, גרם מדרכה שבור ו/או לא תיקני, תאונות שנגרמו עקב שימוש במתקנים בגני שעשועים, פגיעות שנגרמו במקומות ציבוריים עקב מפגעים, תאונות שנגרמו עקב התרשלות כזו או אחרת של רשות ציבורית ו/או התרשלות של המדינה ו/או כל גוף האמור שאחראי על המפגע ועל ובטיחותו והרשימה עוד ארוכה.

מה עושים במקרה של תביעה בגין נזקי גוף?

חשוב להבין, בכדי לבסס ולהוכיח תביעת נזיקין יש צורך להוכיח כי המזיק התרשל וכתוצאה מהתרשלותו לתובע נגרמו נזקים. רק לאחר שרשלנותו הוכחה עוברים לשלב הוכחת גובה הפגיעה שנגרמה בגופו של הנפגע או בנפשנו ואת השפעותיה והשלב האחרון הוא שלב הפיצוי הכספי המגיע לניזוק.

תביעות נזיקין הינן תביעות מורכבות ועל כן חשוב מאוד לפנות לעורך דין המתמחה בתחום נזקי הגוף שכן לא כל פציעה ו/או פגיעה מהווה עילה לתביעת נזיקין, יש לבחון את המקרה באופן מקצועי, בליווי עורך דין המתמחה בתחום הנזיקין ובעזרת מומחים רפואיים ולעיתים בעזרת מומחי בטיחות.

חשוב להדגיש, הכרה מוקדמת ומעמיקה של ההתנהלות אל מול הרשויות ו/א אל מול חברות הביטוח ו/או אל מול המוסדות השונים חשובה כאין כמותה להצלחת התביעה. רבים הנפגעים המבצעים פעולות הפוגעות בזכויותיהם ובגובה הפיצוי להם הם זכאים כתוצאה מפעולותיהם ולכן אנו ממליצים לפנות לעורך דין המתמחה בתחום בטרם ביצוע כל פעולה מצד הנפגע.

אין זה סוד כי ניהול הליך תביעת נזיקין הוא מורכב ואנו נערכים להליך מורכב שבו הגוף שהתרשל ו/או מבטחת של המתרשל יעשו כל שביכולתם להתנער מאחריותם לפצות את הנפגע ועל כן חובה עלינו לפעול בטרם להכנת התיק באופן המקצועי ביותר ובעזרת המומחים הטובים ביותר.

משרדנו המייצג תובעים בלבד מתמחה בייצוג נפגעי נזקי גוף כתוצאה של מפגעים ו/או כתוצאה של התרשלות של גוף כזה או אחר שבעקבות התרשלותם נגרמו נזקיו של הנפגע. חזון משרדנו ונכסו המרכזי מתבטא במצוינות וביחס אישי המעניק ללקוחותינו את מרב המאמצים להצלחת התביעה. כמו כן אנו מספקים ליווי צמוד ללקוחותינו במקצועיות, מצוינות ובמלוא תשומת הלב ובליווי רפואי ומומחי בטיחות המקצועיים של מיטב המומחים בארץ וזאת במטרה לזכות בפיצוי המגיע ללא פשרות ובתשלום על בסיס הצלחה בלבד.

אם את/ה או יקירך נפגעתם , אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרדנו לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא כל התחייבות ואנו נפרוס בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם בכדי למצות את זכויותיכם או את זכות יקירכם, וזאת במטרה לקבל פיצוי מקסימלי בעקבות נזקי הגוף שנגרמו לכם בתאונת הדרכים.

משרדנו מייצג תובעים בלבד, חזון משרדנו והנכס המרכזי של המשרד מתבטא במצוינות וביחס אישי ומעניק ללקוחותינו את מרב המאמצים להצלחת התביעה. כמו כן אנו מספקים ליווי צמוד ללקוחותינו במקצועיות, מצוינות ובמלוא תשומת הלב. כמו כן לקוחותינו נהנים מליווי רפואי ומקצועי של מיטב המומחים בארץ.

משרדנו המייצג תובעים בלבד מתמחה בייצוג נפגעי נזקי גוף כתוצאה של מפגעים ו/או כתוצאה של התרשלות של גוף כזה או אחר שבעקבות התרשלותם נגרמו נזקיו של הנפגע.
יש מי שילחם בשבילך,אנו מזמנים אתכם לפגישת ייעוץ במשרדנו ללא כל התחייבות בה נעריך את תביעתכם.

התחל להקליד ולחץ אנטר לחיפוש

Accessibility
Call Now Buttonיעוץ ראשוני ללא התחייבות