תאונות דרכים

נושא תאונות הדרכים מוסדר כיום בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, או בשמו המקוצר חוק הפלת”ד, חוק זה מאגד תחתיו את כל נושא הפיצויים שלהם זכאי אדם בעקבות תאונת דרכים, וזאת במטרה להקל על הקושי שעומד בפני מעורבים בתאונת דרכים להוכחת זכאותם לקבלת פיצויים.

משרדנו המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ומייצג תובעים בלבד, מלווה את לקוחותיו באופן אישי ומקצועי לאורך כל הדרך, החל מרגע התאונה ועד לקבלת הפיצוי לו זכאי הנפגע, וזאת בשיתוף פעולה במטרה לקבל את הפיצוי המקסימלי בגין נזקי הגוף שנגרמו בעקבות תאונת הדרכים.

אם את/ה או יקירך נפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים, בין אם כנהג במועד התאונה ובין אם כנוסע או חלילה נפגעתם בהיותכם הולכי רגל, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרדנו לקבלת ללא כל התחייבות ואנו נפרוס בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם בכדי למצות את זכויותיכם או את זכות יקירכם, וזאת במטרה לקבל פיצוי מקסימלי בעקבות נזקי הגוף שנגרמו לכם בתאונת הדרכים.

במידה והנכם זקוקים להכוונה ראשונית, אנו מזמינים אתכם לקרוא כאן את מאמרנו – “מדריך ראשוני לנפגע תאונת דרכים”.

אתם לא לבד, אנחנו אתכם.

להערכת תביעתכם ללא התחייבות לחץ כאן

אם את/ה או יקירך נפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים, בין אם כנהג במועד התאונה ובין אם כנוסע או חלילה נפגעתם בהיותכם הולכי רגל, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרדנו לקבלת ייעוץ משפטי ללא כל התחייבות

התחל להקליד ולחץ אנטר לחיפוש

Accessibility
Call Now Buttonיעוץ ראשוני ללא התחייבות